Paul Surugiu-Fuego: ”Am învățat ca in viața…”
”Am învățat ca in viața nu e bine sa intrebi sau sa-ți ridici multe semne de îndoiala! Ce-i firesc sa
Read More”Am învățat ca in viața nu e bine sa intrebi sau sa-ți ridici multe semne de îndoiala! Ce-i firesc sa
Read More”Am suficientă rabdare sa descopăr lucruri! E și asta o arta, una prin care poți evolua și poți afla diverse
Read More„Din păcate, zăpada nu ne-a fost prietena anul acesta de sărbători, având o iarna cu miros de primăvara, in schimb
Read More”Am spus mereu ca nu sunt vanitos! Nu recomand asta și cred ca dăunează grav, tie și celor din jur,
Read More”Scrisoare de decembrie” se numește spectacolul meu de iarnă! Voi așterne, ca amintiri, după 11 ani de când am demarat
Read More”Nu am cum să nu mi-o aduc aminte. Nu am cum să nu o rememorez în poveștile mele și nici
Read More”Vă invităm la spectacol! Începând de pe 4 decembrie și până pe 25 decembrie, Paul Surugiu – Fuego, împreună cu
Read More”Artiștii au și ei slăbiciunile lor, mai ales atunci când au în creație numeroase fațete. Aș minți să spun că
Read More“Nu cred că voi fi pus vreodată în situația de a face o astfel de alegere între cântat și pictat.
Read More”Pictura mi-a adus o mulțime de satisfacții în acești ultimi doi ani! Am trăit emoții, am sprijinit peste 130 de
Read More