Paul Surugiu-Fuego: ”N-am încotro și trebuie…”
”N-am încotro și trebuie ca mâine să mă supun tuturor celor care-mi vor binele. Glumesc desigur, și vă mulțumesc încă
Read More”N-am încotro și trebuie ca mâine să mă supun tuturor celor care-mi vor binele. Glumesc desigur, și vă mulțumesc încă
Read More”Duminica-i cu noi și nu putem rata șansa de a vă invita, de la ora 20.00, să ne urmăriți, cu
Read More”Cand eram copil, tanjeam dupa mare. Fiind nascut in zona de munte si mort la propriu dupa apa, imi doream
Read More”Se zice ca am intrat deja in folclorul urban cu gluma legată de brad! Asta cu folclorul e bună, de
Read More”Dacă e sa urăsc ceva pe lumea asta, acelea sunt despărțirile! De orice fel și in orice moment! Deși azi
Read More“Despre tablourile mele s-au spus atâtea. Unii stiu de ele, alții nu, dar ce e important este faptul ca ele
Read More”Orice noua zi e un prilej pentru a descoperi lucruri și pentru a croi fapte de care sa fii mândru!
Read More”Mie-mi plac tradițiile noastre! Desigur, cele raționale și de bun simț! Îmi place portul popular și ia românească și cred
Read More“De câte ori răsare soarele dimineța și-l prind, dacă-s matinal ori dacă am spectacol și nu adorm până atunci, mă
Read More”Sunt împăcat cu mine! Sa știți ca și acesta e un lux, pe care nu toată lumea și-l permite! N-am
Read More